HAKKIMIZDA

 

Argos Gayrimenkul Yatırım Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti. kuruluşundan bugüne kadar, deneyimli ve eğitimli çalışanlarının yardımı ile kamu ve özel sektör kuruluşlarından oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermekte, kapasitesini ve uzmanlık alanını her geçen gün artırmaktadır. Üstlendiği işleri zamanında, hızlı ve eksiksiz olarak tamamlayarak,  projelerini gerçekleştirdiği müşterilerin memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. 

Firmamızın faaliyeti Mimarlık, İnşaat ve Gayrimenkul Değerleme sektörü üzerinde yoğunlaşmakta olup uzman kadromuzla ilimizde ve bölgemizde örnek teşkil edecek eserlere imza atmaktayız. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz projeler firmamızın referansı olup kalite, estetik ve güvenilirlik anlayışımız firmamızı sektöründe ön planda tutmaktadır.

Gayrimenkul değerleme alanında kişi ve kurumlardan gelecek talebin türüne ve içeriğine göre, genel kabul görmüş değerleme metotlarını ve modern teknoloji ekipmanlarını kullanarak, mesleğin gerektirdiği standartlara ve etik kurallara bağlı kalmak suretiyle gayrimenkul değerleme raporları hazırlıyoruz. SPK Gayrimenkul Değerleme Lisansı sahibi uzman kadromuz ile mesleğin icrasında güvenilir kaynakların verilerini kullanıyor, bu verileri mantıksal hataya yer vermeksizin doğru yorumluyor ve taşınmazın gerçekçi piyasa değerine ulaşıyoruz. 

Firmamızın çalışma politikası Mimarlık, İnşaat ve Gayrimenkul Değerleme sektöründe kaliteli ve sorunsuz bir şekilde müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Taahhüt olarak verilen proje ve dokümanlara göre süresinde, kaliteli ve uygun fiyatlarla çalışmalarımızda iddialıyız. Yaptığımız iş ve hizmetler ile dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak firmamızın değişmez ilkesi olacaktır.

Argos Gayrimenkul Yatırım Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti., güvenilir çözümler sunmanın kazandırdığı saygınlık ve deneyimlerinden aldığı güçle, hızlı ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Top